CHCI SI VYPŮJČIT ODSÁVAČKU MATEŘSKÉHO MLÉKA

Půjčujeme elektrické odsávačky mateřského mléka značky Medela s dvoufázovým odsáváním a možností odsávat mléko z obou prsou najednou.

To činí tyto odsávačky vhodné pro odsávání k nastartování, zvýšení nebo udržení tvorby mateřského mléka. Maminka po zapůjčení obdrží kompletní odsavačku s veškerými potřebnými doplňky, včetně sterilizačního sáčku do mikrovlnné trouby. K zapůjčení odsávačky patří i krátká instruktáž o odsávání, obsluze odsávačky, manipulaci s mateřským mlékem a sterilizaci součástí odsávačky.

Upozornění!! V rámci přísných hygienických norem považuji za nutné dbát na ochranu zdraví maminky a jejího dítěte při odsávání mateřského mléka. Pro zajištění hygienicky bezpečného odsávání je důležité, aby si každá maminka zakoupila svůj vlastní odsávací set a předešla tak možnému přenosu infekce. 

Při používání odsávačky jednou maminkou je potřeba sterilizovat jednou denně vyvařením ve vodě nebo ve speciálním sterilizačním sáčku v mikrovlnné troubě.

Způsob a frekvence odsávání jsou součástí úvodní instruktáže, stejně jako pokyny k nakládání s mateřským mlékem.

Pozn.: při půjčování odsávačky je vybírána vratná záloha, ze které se při ukončení pronájmu odečte půjčovné – podrobněji v ceníku.

Dostupnost odsávačky je vhodné si předem telefonicky ověřit.

Formulář

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva