CHCI SI VYPŮJČIT ODSÁVAČKU MATEŘSKÉHO MLÉKA

Půjčujeme elektrické odsávačky mateřského mléka značky Medela s dvoufázovým odsáváním a možností odsávat mléko z obou prsou najednou.

To činí tyto odsávačky vhodné pro odsávání k nastartování, zvýšení nebo udržení tvorby mateřského mléka. Maminka po zapůjčení obdrží kompletní odsavačku s veškerými potřebnými doplňky, včetně sterilizačního sáčku do mikrovlnné trouby. K zapůjčení odsávačky patří i krátká instruktáž o odsávání, obsluze odsávačky, manipulaci s mateřským mlékem a sterilizaci součástí odsávačky.
My pro vás všechny části, které přijdou do kontaktu s mateřským mlékem, sterilizujeme v nemocničním přístroji autokláv (při teplotě nad 120°C a tlaku 2 Bary). Tím splňujeme hygienické podmínky pro používání odsávaček více maminkami. Je též možné zakoupit si vlastní odsávací set v našem e-shopu.

Při používání odsávačky jednou maminkou je potřeba sterilizovat jednou denně vyvařením ve vodě nebo ve speciálním sterilizačním sáčku v mikrovlnné troubě.

Způsob a frekvence odsávání jsou součástí úvodní instruktáže, stejně jako pokyny k nakládání s mateřským mlékem.

Pozn.: při půjčování odsávačky je vybírána vratná záloha, ze které se při ukončení pronájmu odečte půjčovné – podrobněji v ceníku.

Dostupnost odsávačky je vhodné si předem telefonicky ověřit.

Formulář

 

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva